Emitent banknotu - RKS Radomsko

RKS Radomsko to klub o dużych tradycjach sportowych. W sezonie 2001/2002 drużyna występowała w Ekstraklasie piłki nożnej, a wcześniej przez wiele lat z powodzeniem rywalizowała w rozgrywkach drugoligowych. Aktualnie, po piłkarskim niebycie drużyna seniorów występuje w III lidze i z nadzieją patrzy w przyszłość.

Jednocześnie władze klubu dbają o wychowanków. W rozgrywkach juniorskich grają cztery drużyny młodzieżowe. W klubie w lipcu 2017 roku powstała pierwsza w regionie Akademia Młodego Piłkarza. Osiągnięcia sportowe Akademii spowodowały otrzymanie Certyfikatu Złotej Gwiazdki Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Partnerem tego programu jest Miasto Radomsko. W szeregach akademii trenują dzieci urodzone w latach 2005-2015. W chwili obecnej we wszystkich drużynach klubu trenuje ponad 250 zawodników. Od października 2017 roku przy klubie działa także RKS Radomsko Biznes Club, który zrzesza blisko trzydziestu sponsorów i partnerów biznesowych zainteresowanych dobrą kondycją piłki nożnej w mieście.